10 ترفند برای خرید خوب از فروشگاه مواد غذایی

خرید صحیح شما از فروشگاه خواروبارفروشی برای خوردن سالم تر و صرفه جویی در هزینه ها کاملا موثر است راهنمایی های حرفه ای ما را، درباره انتخاب بهترین غذاها و کاهش هزینه ها بخوانید.در فروشگاه های مواد غذایی طول میکشد تا شما یک لیست بلندبالا تهیه کنید و بتوانید پول و زمان خود را ذخیره کنید ما یک سری راهنمایی های خودمانی برای کمک به خرید از فروشگاه مواد غذایی ارائه میدهیم پس با ما همراه شوید.

.

فروشگاه مواد غذایی
هرگز بعد از ظهرهای جمعه به فروشگاه نروید:
جمعه ها یکی از شلوغ ترین روزها در فروشگاه های مواد غذایی است. خرید عمده افراد در این ساعات تعطیلی یک ایده بد است. و هرگز سرگرم کننده نمی باشد که بخواهید باجمعیت مبارزه کنیدو خطوط طولانی صف ها را تحمل کنید و مجبور بشوید قفسه های نسبتا خالی را مرور کنید در عوض به جای آن اساساً اواخر صبح یابعد از ظهر در طول هفته بهترین زمان برای خرید کردن می باشد.
.

همیشه با لیست خرید کنید :

این که در فروشگاه بگردید و تمام چیزهایی که نیاز داشته اید تا به خاطر بیاورید کار خوبی است ، اما در مواجهه با شلوغی فروشگاه ها و عوامل دیگر ممکن است که وسایل مورد نیاز خود را فراموش کنید پس قبل از اینکه منزل را ترک کنید اقلام موردنیاز خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که چیزهایی مثل روغن زیتون، ماکارونی و دیگر اقلامی که ممکن است هرهفته خریداری کنیدرا در لیست داشته باشید.چند ایده غذا طراحی کنید و وسایل مورد نیاز آن لیست را تهیه کنید تا خریداری شود به علاوه، داشتن یک لیست از قبل به شما این امکان را میدهد که زمان کمتری را صرف خرید در فروشگاه کنید.
.

هرگز با شکم گرسنه به فروشگاه نروید:

در این حالت تمرکز کردن شما سخت می شود و وقتی که گرسنه هستید به خرید بروید به طور بالقوه باعث افزایش هزینه های شما می شود افراد گرسنه توانایی خرید اقلامی را دارند که نیازی به آن ندارند و یا سبد خود را با تنقلات ناسالم پر می کنند در عوض بعد از غذا یا یک میان وعده سالم به فروشگاه بروید و از خرید خود لذت ببرید.
.

همیشه گوشت و لبنیات را آخر خریداری کنید:

موقعی که شما قصد یک خرید طولانی مدت را دارید ، باید در نظر بگیرید که بعضی اقلام ممکن است ، آب شوند در اینگونه خرید های طولانی شما باید از اقلام خشک و بیرون از یخچال شروع کنید و با خرید گوشت و لبنیات تمام کنید چراکه این محصولات نمی توانند برای مدت طولانی در محیط های غیرسردباقی بمانند.
.

فقط برای این که تخفیف دارد یک مورد را نخرید:

گاهی اوقات انتخاب یک قلم جنس صرفاً برای تخفیفی که خورده است کار درستی نمی باشد شما همیشه لازم است که به موارد و قیمت های دیگر هم نگاه کنید. فقط به این دلیل که ارزان ترین گزینه را انتخاب کنید. شما باید علاوه بر در نظر گرفتن قیمت یک جنس، مارک تجاری آنها را هم بررسی کنید گاهی اوقات انتخاب یک قلم که دارای برچسب فروش نیست کار سختی است.پس کامل بررسی کنید.
.

همیشه اقلامی که در یخچال هستند را از پشت قفسه نگاه کنید:

استاکرز یکی از اولین سازمان ها می باشد آنها لیست موجودی جدید اقلام را در پشت موجودی قدیمی تر قرار می دهند برای بسیاری از اقلام مانند غذاهای بسته بندی شده یا غذاهای یخ زده تاریخ انقضا ها معمولاً خیلی ناکارآمد هستند و بلافاصله باید استفاده شوند اما این موضوع برای لبنیات تخم مرغ و سایر غذاهای تازه بسیار با ارزش می باشد که بتوان از آنها حتی با گذشت مدت زمان استفاده کرد.
.

برای خرید محصولات تازه و تولید شده در وسط روز به خرید نروید:

اگر میخواهید تازه ترین میوه ها و سبزیجات را خریداری کنید زمان خرید خودرا با تحویل هماهنگ کنید حمل و نقل محصولات اغلب محصولات صبحها یا نهایت ظهرها انجام می شود و به فروشگاه ها می رسد بنابراین اگر شما به دنبال جدیدترین و تازه ترین محصولات هستید زمان ورود محصولات فروشگاه محل خود را پیدا کنید و آن زمان را برای خرید انتخاب کنید.
.

همیشه برای تخفیف در خواست کنید:

فروشگاه های محلی شما ممکن است تخفیف هایی برای کالاهای خاصی در نظر بگیرند حتی ممکن است فروشگاه مد نظر شما تخفیفات اضافی برای گروه های خاصی مثل شهروندان سالخورده یا دانش آموزان قرار دهد. درباره این تخفیفات و امتیازات مطمئن شوید که باعث میشود در هزینه های اضافی صرفه جویی کنید و پول خود را ذخیره کنید اغلب کارتهای تخفیف فروشگاه ها به صورت رایگان و قابل دسترس هستند.
.

بدون نگاه کردن به تبلیغات فروش خرید نکنید:

اگر وقت کافی برای نگاه کردن به کوپن ندارید نگاهی به تبلیغات هوشمند و سریع که برای صرفه جویی در هزینه ها است، بیاندازید می توانید با استفاده از آن، قیمت ها را در فروشگاه های محلی با هم مقایسه کنید و هرگاه از تخفیفات احتمالی آگاه شدید به خرید بروید. یک نکته مثبت بسیاری از فروشگاهها قیمت های خود را با دیگر رقبا مقایسه می کنند و سعی می کند کمترین قیمت را در نظر بگیرند تا شما نیز بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و شما را مجبور نمی کنند که مسافت طولانی را طی کنید و به جای دیگر برای خرید کردن بروید. اگر یک سری مواد غذایی که شما زیاد خریداری می کنیم زود به اتمام می رسد در درون فروشگاه میتوانید مقدار بیشتری بخرید و آنها را فریز کنید مانند شیر.

.

همیشه به مسئول جمع آوری مواد غذایی در فروشگاه ها کمک کنید:

اجازه ندهید که مواد غذایی شما را روی هم و به صورت فشرده قرار دهند و خراب شوند ، درعوض اقلام را در ترتیبی که مایلید دسته بندی کنید و به شخص مذکور کمک کنید تا برای مثال ابتدا اقدام سنگین تر مانند قوطی ها را بگذارند سپس جعبه ها و ظروف را سفت و محکم کنید و به اقلام کوچکتر و نرم تر و محصولات تازه مانند تخم مرغ تمام کنید .این امر به حفاظت از اقلام شکننده شما گمگ می کند و همینطور باعث ذخیره پول و زمان شما می شود.

.
منابع :
.https://namnak.com

10 ترفند برای خرید خوب از فروشگاه مواد غذایی